Menu
Galeria

Szybki kontakt
II Liceum Ogólnokształcące
ul. Żeromskiego 46
41-902 Bytom

tel. 32 282 78 57 - liceum
tel. 32 810 10 75 - gimnazjum
e-mail: zso2bytom@zso2bytom.pl
bip
GT Można Już Łowić

ŚLEPCY

W dniach 16, 17, 18 marca nasza szkoła uczestniczyła w rekolekcjach szkolnych. W tym roku po raz pierwszy uczestniczyli także uczniowie  gimnazjum.  W pierwszym dniu rekolekcji uczniowie klas teatralnych (GT Można Już Łowić) wystawili sztukę "Ślepcy" na deskach Teatru Rozbark. Przedstawienie wszystkich zachwyciło i wprowadziło w nastrój, także zmotywowało do refleksji nad ostrością widzenia rzeczywistości. Rekolekcjoniści nagrodzili twórców spektaklu gromkimi brawami.       ZDJĘCIA TUTAJ >>>

O nas

News

opieka artystyczna : Beata Maria Ziaja, Magdalena Paśnik

2014/2015
Justyna Jendretzka, Dominika Nowak, Karolina Grzegorzewicz, Karolina Pakuła, Jessica Froncek,  Anna Wachlarz ,Magda Matysek, Aleksandra Niedźwiedź, Antonina Pawlenka, Piotr Pawlenka, Zuzanna Makuła, Laura Oporowicz,  Anita Drozd, Natalia Konik

2013/2014

Anna Bereska, Anna Kruzel, Justyna Jendretzka, Karolina Pakuła, Dominika Nowak, Dominika Wojciechowska, Karolina Wójcik, Wiktoria Łata, Jessica Froncek, Agnieszka Rauner, Wiktoria Choińska Aneta Księżarek, Paulina Konik, Wiktoria Matysiak, Sonia Zwolak, 

2012/2013

Katarzyna Knera, Anna Łobejko, Paulina Sokołowska, Kamila Ramisz,  Witold Niziński, Aleksandra Łata, Aleksandra Knapik, Bartosz Kowalik, Kamil Pluta
Wspierają: Dominik Skwarek, Filip Kałamaga,

2011/2012

Angelika Pawlak, Julia Zwanziger, Klaudia Rudnik, Karolina Faltin, Ewa Liwowska, Kinga Rzeczkowska, Anna Łobejko, Paulina Sokołowska, Kamila Ramisz, Daniel Różański, Witold Niziński, Aleksandra Łata
Wspierają: Dominik Skwarek, Filip Kałamaga, Sławomir Pietrek
Pojawiali się "drzewiej" : Agata Zwolak, Katarzyna Knera, Robert Grzyb.
Dołączyły: Julia, Ola z 1a;)

2008/2009 - nowy rok szkolny- nowi członkowie


W poczekalni do wielkiego świata:
Marzena Wójcicka, Miłosław Pieran

II A: Wiktoria Bułka, Szymon Jagiełło, Aleksandra Jabłońska, Mateusz Krzeszowski, Paweł Lipiński, Paulina Malinowska, Alex Ostrowiski, Patrycja Świderska, Paulina Zielińska, Seweryn Zadworny

I A: Mateusz Bodnar, Daria Kałucka,
Patrycja Kurzepa, Michał Mokrus, Angelika Olszówka, Jagoda Stuła


W roku szkolnym 2006/2007 można  było liczyć na:

opieka artystyczna: Beata Maria Ziaja, Karolina Lesiak

Karolinę Bury
Żanetę Grajcar
Monikę Grzybowską
Katarzynę Ilską
Magdalenę Jasik
Aleksandrę Kołoczek
Annę Kuklę
Jarosława Kwietnia
Edytę Marciniak
Karolinę Okorską
Stanisława Jerzego Teodora Paśnika
Grzegorza Pyzika
Artura Rothera
Magdalenę Słomnicką
Justynę Stecz
Katarzynę Sypytkowską
Malwinę Szymszon
Adriannę Tomaszek
Justynę Tomaszewską
Sarę Zwadło

Nieco później dołączyli: Damian Smółka , Mateusz Dyszy, Paweł Słowiński - tworząc niezrównaną ekipę techniczną
Wielcy nieobecni: Krzysztof Kajzer, Paweł Kalyta, Dorota Krzyż, , Dagmara Radziejewska, Żaneta Bartoszek, Magdalena Poznańska, Wioleta, Mateusz Zdrzałek, Aldona Orawczyk

archiwum: 2009 "po drugiej stronie snu"

News


Menu