Data dodania: 2018-02-14

Takie urocze Amorki można było spotkać 14 lutego w Żeromie.

Data dodania: 2018-01-20

TEATRALNIE

Dziś o 5.00 skończyła się Teatralna Próba Nocna, która trwała od wczoraj, od  godz.20.00. Szaleństwo teatralne ogarnęło uczniów i absolwentów. GT Można Już Łowić, TTO - Teatr Tworzeń Ograniczonych i członkowie nowej GT (jeszcze bez nazwy) pod batutą prof. Beaty Marii Ziai, opieką prof. Magdaleny Rogowicz i prof. Krzysztofa Mazura, koncertowo zdali egzamin z wytrwałości, kreatywności i wrażliwości. Tacy ludzie - tylko w Żeromie!

POMAGAMY!

17.01.18 r. nasi uczniowie wzięli udział w akcji charytatywnej (zorganizowanej przez Stowarzyszenie Jasny Promyk Słońca na rzecz chorych dzieci. Najwięcej cegiełek kupiła klasa 3a.

Dziękujemy!

WYBORY NAJPIĘKNIEJSZYCH ŻEROMSZCZAKÓW 2018

Wszyscy w Żeromie są piękni, ale niektórzy to już przesadzają. ;) Tydzień trwało głosowanie na kandydatów wytypowanych przez klasy. Walka była zacięta, a kandydatury - znakomite. Ostatecznie korony miss i mistera otrzymali: Marta Jakimko z 1a i Krzysztof Szuliński z 2a. Gratulacje!

Zdjęcia <<

Kandydaci <<

SUKCES

Nasz uczeń Kamil Matula (3b) zakwalifikował się do rejonowego etapu XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej. Szkolny etap konkursu zorganizowała prof. Bogusława Skrzypulec. Gratulacje!

ŻEROMSZCZACY W TEATRZE

15 stycznia uczniowie klas pierwszych zobaczyli spektakl Teatru Korez pt. "Scenariusz dla trzech aktorów"

STUDNIÓWKOWY KONKURS

Przedstawiamy wyniki konkursu zorganizowanego z okazji Studniówki 2018. Uczniowie klas trzecich zadecydowali, kto wygrywa w kategoriach:

1. Herkules - Daniel Pawłowski.
2. Jejmość - Julia Kuklińska.
3. Jeden na milion - Jakub Nawrot.
4. Mężczyzna z zasadami - Tymoteusz Sołtysik.
5. Złote serce - Dominika Brodziak.
6. Wirtuoz myśli kreatywnych - Sergiusz Kujawiński.
7. Przywódca stada - Angelika Orlik.
8. Mistrz ciętej riposty - Karolina Tekeli.
9. Zgrywus - Kamil Garba.
10. Inicjator - Angelika Orlik.
Gratulujemy!

STUDNIÓWKA 2018

Cóż to był za bal! Piękne dziewczyny i przystojni chłopcy. Eleganckie stroje. Wspaniała sala "Orfeusz" w Tarnowskich Górach. Pyszne jedzenie. Tańce
i zabawy do rana. Tak bawili się uczniowie klas trzecich Żeroma. Niezapomniana Studniówka 2018!
Dziękujemy!

Karb jest jak teatr

Nasza absolwentka Sandra Braksator stworzyła spektakl o dzielnicy Karb.
Gratulujemy!

Więcej w ŻYCIU BYTOMSKIM.

PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIE W DNIU 10 STYCZNIA 2018 roku

klasa I a - p. Joanna Baran (s. 46)

klasa I b - p. Benita Selegrat w zastępstwie p. Justyny Olek (s. 29)

klasa II a - p. Beata Maria Ziaja (s. 51)