Dziś jest

Wystawa „Stąd do nieskończoności” w Katowicach

Dnia 24 stycznia grupa uczniów klas IIIA, IA i IB liceum oraz III c gimnazjum pod opieką prof. Joanny Baran i prof. Marii Gutkowskiejuczestniczyła w wycieczce naukowej z astronomii.

Celem wycieczki było zwiedzenie interaktywnej wystawy przygotowanej przez uczniów VIII LO w Katowicach - członków koła Miłośników Astronomii - pod opieką nauczyciela fizyki - Bogusława Lanusznego.

Na wystawie w sposób niezwykle interesujący przedstawiony został proces poszerzania granic naszego poznania dzięki rozwojowi fizyki i astronomii.

Zaintersowanym proponujemy stronę internetową: www.astrofiz.pl/wystawa

Data dodania: 2018-12-21

Koncertowo!

21 grudnia br. Żeromszczacy mogli podziwiać uzdolnionych artystów z naszej szkoły, którzy wystąpili na scenie podczas świątecznego koncertu oraz jasełek. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację dzisiejszego dnia. Takie głosy i atmosfera - tylko w Żeromie! Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiego za  profesjonalną organizację!

Przypominam, że zgodnie z wykazem dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

dzień 02 stycznia 2019 r. jest wolny.

Zajęcia rozpoczynamy od 03 stycznia 2019 r. (CZWARTEK).

UWAGA WSZYSCY LUDZIE WIELKIEGO SERCA!

18 grudnia br. odbędzie się w naszej szkole KIERMASZ ŚWIĄTECZNY! Zwracamy się z prośbą do społeczności szkolnej, by zmobilizowała siły. Prosimy każdą z klas o przygotowanie dwóch ciast lub innych słodkości. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na wsparcie dla potrzebujących Żeromszczaków.

Data dodania: 2018-12-05

Wysyłamy esemesy na Julię Wojciechowską z klasy I a LO

JULKA WOJCIECHOWSKA uczennica Naszej Szkoły bierze udział w plebiscycie Dziennika Zachodniego na SPORTOWCA ROKU w kategorii JUNIOR.

Największe sukcesy sportowe w dziedzinie Aerial Hoop Julki w tym roku to:
3 miejsce na Mistrzostwach Europy w Trenczyn - Słowacja (14-17 lat)
2 miejsce na Mistrzostwach Polski w Lublinie (14-17 lat)

15 grudnia 2018 roku będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Pradze.

Jeśli chcesz Jej pomoc wyślij SMS pod numer 72355 o treści KJD.144
Koszt 2,46 zł z VAT

KONIEC GŁOSOWANIA 19 GRUDNIA

KOLEJNY SUKCES!!!

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 1a Gabriela Jaskuła, Magdalena Kalita, Jakub Kamiński i Kasper Szulkin zdobyli II miejsce z konkursie "A Trip to the USA" zorganizowanym w ramach Dnia Amerykańskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Smolenia w Bytomiu. Gratulujemy!

Data dodania: 2018-10-19

KOSZULKI ŻEROMOWE

MOŻNA KUPIĆ OD RĘKI ILOŚĆ SZTUK OGRANICZONA CENA 30ZŁ
Na razie nie planujemy dodruku koszulek
Kto pierwszy ten lepszy :)
Koszulki można przymierzyć u wuefistów.